תמונות למשרד

קצת כמו הבית השני שלנו

המשרד שלנו הוא קצת כמו הבית השני שלנו – אנחנו מבלים בו חלק משמעותי מהיום, מעבירים את הזמן עם אנשים שעם הזמן נהפכו לקרובים אלינו ומוציאים מעצמנו צדדים מיוחדים שלא תמיד ידענו שיש בנו. בדיוק מהסיבות האלה חשוב להפוך את המשרד שלנו לנעים, אישי וביתי עד כמה שאפשר. מחקרים רבים הראו שאנשים שמעבירים את זמנם במשרדים מאורגנים וביתיים לא רק נהנו יותר מהעבודה אלא גם הגיעו לתוצרים טובים יותר. בין אם אתם מחפשים דרך לשדרג את המשרד שלכם או דרך לפנק את העובדים שלכם ולתגמל אותם על העבודה הקשה שלהם – יכול להיות שתמונה משרדית יכולה בדיוק להתאים.

באמצעות תמונה פשוטה תוכלו לשדרג את המשרד, להוסיף לו תחושה מעניינת ומיוחדת ובעיקר – לגרום לכם להרגיש קצת יותר עצמכם.

איזה אפשרויות בכלל יש?

כיום קיים מגוון אדיר של תמונות למשרד – החל מתמונות שכוללות איורים של אומנות אבסטרקטית או מודרנית ועד לתמונות של נופים אורבנים, טבע ואפילו – פורטרטים. כשאתם מתלבטים בין האפשרויות השונות חשוב שתחשבו על העיצוב הקיים של המשרד שלכם – איך הייתם רוצים שהוא יראה? איך התמונה החדשה שלכם תשתלב באיך שהוא נראה עכשיו? תוכלו לבחור בתמונה קטנה ופשוטה, או לפאר את המשרד שלכם בתמונה גדולה שתתפוס חלק נכבד מהקיר. אז במה תבחרו?

איפה כדאי למקם את התמונה?

כשאתם מתלבטים בין האפשרויות השונות למיקום התמונה בקירות המשרד שלכם, חשוב שתנסו לגשת דווקא לקירות הריקים יותר. כך תוכלו לעצב את המשרד שלכם באופן מרווח ונעים לעין ולוודא שאתם לא מעמיסים עליו יותר משנדרש. בנוסף, במידה ואתם שוקלים לקשט את הקיר בכמה תמונות חשוב שתתחילו בתמונה אחת ולאחר מכן תשקלו רכישה של כמה נוספות – באופן כזה תוכלו לבחון אם הוספה של תמונה נוספת תתאים לעיצוב המשרד או תעמיס עליו יותר משצריך.

ומה עוד כדאי להביא למשרד?

מלבד קישוט המשרד בתמונות משרדיות, חשוב שתשקיעו בדרכים נוספות בעיצוב המשרד. תוכלו להביא את כוס הקפה האהובה שלכם, תמונה עם הילדים, מחברת אישית שקניתם לעצמכם, כלי כתיבה שאתם אוהבים ובשורה התחתונה – כל פריט שימושי שיכול לא רק להקל עליכם את העבודה אלא גם לעזור לכם להרגיש קצת יותר בבית.

אצלנו באתר תמונה תוכלו למצוא מגוון רחב של תמונות לבית בשלל סגנונות ועיצובים. אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לקטלוג האתר שלנו, להתרשם מהמבחר ולמצוא את תמונת המשרד המושלמת עבורכם. אחרי שתשלימו את ההזמנה אנחנו כבר נדאג להכל – לכם רק נשאר להדר את המשרד בדרכים נוספות. תתחדשו!