תמונות השראה

נמצאת בכל מקום ועדיין לא מספיק

בין אם אתם מעוניינים לכתוב ספר שובר קופות, להלחין תמונה אישית שלכם, לעלות על רעיון עסקי חדש לחברה שלכם ובתכלס, למצוא את הדרך להצלחה – השראה היא מצרך חשוב. רבים מאיתנו אוהבים לצאת לחיק הטבע במטרה למצוא את הרעיון המושלם: לנקות את הראש בין העצים, להתמוגג לנוכח קולות הגלים, להנות מהרוח מלטפת ולחוש את ההשראה אי שם.

אבל בשגרה היומיומית העמוסה שלנו, לא לכולנו יש זמן לצאת לשאוף אוויר. הרבה מאיתנו נדרשים להתמודד בעומס רב, סטרס ומתחים ולא תמיד מצליחים למצוא זמן לגבש רעיונות, לשאוף אוויר ועל הדרך גם לשמור על השפיות. דרך פשוטה ומופלאה להפוך את השגרה למעט יותר ייחודית ואת החיים שלנו ליותר מעניינים, תהיה לקשט את חדרי הבית ואת המשרד שלנו בתמונות השראה. לתמונות השראה אין הגדרה אחת – יכול להיות מדובר עבור אחד בתמונה של נוף עוצר נשימה באפריקה האקזוטית, עבור אחר בתמונה של חיות פראיות ולחלקים מאיתנו, בציור אבסטרקטי פשוט. אבל מה שיפה הוא, שכל אחד יכול להחליט לגמרי לבד. אז באיזו תמונה תבחרו?

תמלא אתכם בנחת

אם אתם אנשים שנוטים למצוא השראה ברגעים פשוטים של נחת, יכול להיות ששווה לכם לקשט את החדר בתמונה רגועה במיוחד. אפשרות מיוחדת לתמונה שכזו תהיה למעשה יצירת אומנות. תבחרו בתמונה עם ציור של ואן גוך, מונה או אמן מודרני אלמוני. ההתבוננות בתמונה תמלא אתכם בנחת, תאפשר לכם לנקות את הראש ובסופו של דבר – להתפנות לעבודה המשמעותית שלכם.

תעורר בכם סקרנות

אם אתם אוהבים למצוא השראה במחשבות שלכם, אולי שווה לכם לגשת לתמונה שמעוררת בכם תהיות. תוכלו לבחור בפורטרט ייחודי, בתמונה שמסמלת עבורכם משהו ובכל תמונה אומנותית שצולמה בפרספקטיבה מעניינת או מתעדת רגע לא צפוי. ההתבוננות הנקייה בתמונה תעשה לכם משהו, תפתיע ולפעמים אפילו תוציא אתכם מאזור הנוחות.

תוציא מכם כוחות מחודשים

אם אתם מחפשים תמונות השראה שיתנו לכם כוחות לתת את הפוש האחרון, ללא ספק שווה לכם לגשת לתמונה של חיות פראיות ממדינות אקזוטיות. ההתנהלות של החיות בטבע היא ללא ספק משהו שאנחנו יכולים ללמוד ממנו הרבה – המסירות, הרצון לשרוד ולעיתים ערך הרעות המשותף. תסתערו על המטרה שלכם כמו אריות, אבל אל תשכחו לדאוג שזה לא יבוא על חשבון הסובבים אתכם, כפי שלעיתים קורה בטבע.

אצלנו באתר "תמונה" תוכלו למצוא מגוון רחב של תמונות השראה בשלל סגנונות ועיצובים. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מקטלוג התמונות שלנו, להתלבט בין האפשרויות השונות ולבסוף למצוא את התמונה המושלמת עבורכם. תתחדשו!